Поліція зачистила будівлю університету в Парижі від мігрантів

26 червня 2018, 17:14
475
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: EldoRhaan via Twitter

Поліція використовувала сльозогінний газ

У вівторок, 26 червня, поліція звільнила будівлю Університету Париж VIII в Сент-Дені в передмісті Парижа від нелегальних мігрантів і активістів, які "окупували" будівлю з січня 2018 року.

Як передає AFP, 194 людини були доставлені в спортзал для оформлення заявок на надання притулку, ще 160 "незаконних окупантів" були евакуйовані з університету.

За даними видання, поліція застосувала сльозогінний газ, щоб проникнути всередину. Їм перешкоджала група з близько 70 студентів і активістів, які знали про майбутню операцію. Вони ночували в університеті і створили "людський" ланцюг, щоб стримати поліцію.

Забутий герой. Мігранта, який врятував двох дітей у Франції кілька років тому, загрожує депортація

З 30 січня 2018 року крило кампусу зайняли мігранти із Західної Африки, Судану та Еритреї. Навесні до них приєдналися десятки студентів, які протестують проти плану уряду щодо посилення вимог до системи відбору в державні університети і інших реформ.

Нагадаємо, що 4 червня поліція Парижа розпочала ліквідацію двох незаконних таборів біженців. Були знесені незаконні табори на північному сході Парижа і в районі каналу Сен-Мартен.