Поліція РФ відпустила Навального до засідання суду

29 вересня 2017, 23:49
180
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Поліція РФ відпустила Навального до засідання суду  - фото

Навальний повинен з'явитися у Симоновському суді Москви 2 жовтня

Поліція відпустила затриманого раніше в Москві опозиціонера Олексія Навального, про це політик повідомив в своєму Twitter

"Випустили з поліції. Дякую всім за підтримку. План зірвати регіональні мітинги не спрацює. Завтра Оренбург, післязавтра - Архангельськ", - написав він.Як передає Інтерфакс з посиланням на адвоката Навального Ольгу Михайлову, засідання призначене на понеділок, 2 жовтня, в Симоновському суді Москви.

"Нам пред'явили нарешті протокол і відпустили. Суд буде 2 жовтня в Симоновському суді Москви о 15:00 мск", - сказала вона.

Повідомляється, що стосовно Навального складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 8 ст. 20.2 КоАП РФ (повторне порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування). Покарання за дане правопорушення передбачає накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від 150 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від 40 до 200 годин, або адміністративний арешт.

Нагадаємо, російського опозиціонера Олексія Навального затримали в під'їзді його будинку в Москві.

Пізніше в поліції РФ повідомили, що політика затримали за неодноразові заклики до участі в неузгоджених акціях.


Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал