Поліція Москви затримала учасниць пікету проти домагань

8 березня 2018, 18:16
204
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Одиночний пікет проти сексуальних домагань до журналісток в Москві

У Москві поліція затримала двох активісток Соціалістичної альтернативи Світлану Кушталову і Айтен Якубову, які проводили поодинокі пікети біля будівлі Держдуми Росії, повідомляє Медіазона.

Активісток затримали після того, як одна з учасниць відмовилася давати паспорт у руки поліцейського. Поліцейські сказали, що затримують їх за куріння в громадському місці, пославшись при цьому на статтю про розпивання алкогольних напоїв. Повідомляється, що активісток відвезли до відділку і потім відпустили, заявивши, що це поступка "тільки в честь 8 березня".

У четвер біля будівлі Держдуми пройшла серія пікетів проти сексуальних домагань до журналісток. Учасники акції вимагали розслідувати звинувачення щодо російського депутата Леоніда Слуцького.

Днями журналістки Бі-бі-сі, телеканалу Дождь і RTVi повідомили про те, що депутат Слуцький їх домагався. Кореспондент Бі-бі-сі Фаріда Рустамова опублікувала розшифровку аудіозапису інтерв'ю зі Слуцьким, під час якого він провів рукою по її інтимних місцях.

Нагадаємо, 8 березня марші на захист прав жінок пройшли в містах України. В акції в Києві брали участь близько 400 осіб. Після маршу на деяких активісток напали ультраправі. Також праві зірвали феміністичний марш в Ужгороді, обливши учасниць фарбою.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект