Поліція Британії вилучила машину близького друга Скрипаля

20 березня 2018, 10:35
346
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Поліція продовжує слідчі дії у справі Скрипаля

Поліція Британії вилучила машину близького друга колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля для проведення експертизи.

Про це повідомив сам власник авто, пише The Telegraph.

Зазначається, що 3 березня друг сім'ї зустрів дочку Скрипаля Юлію в аеропорту Хітроу. Вона летіла рейсом з Москви.

Друг відвіз дівчину в будинок батька в Солсбері на своєму авто.

На наступний день, 4 березня, колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка були знайдені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері, після чого були госпіталізовані в реанімацію.

За наявними даними, вони, а також ще кілька випадкових громадян зазнали впливу отруйної речовини нервово-паралітичної дії.


Сергій Скрипаль - колишній полковник Головного розвідувального управління РФ. У 2006 році був засуджений на 13 років позбавлення волі за шпигунство на користь Великої Британії. Він зізнався, що був завербований британськими спецслужбами в 1995 році. За інформацією російського слідства, Скрипалю заплатили більше $100 тис. за інформацію про співробітників і агентів ГРУ, що діяли в країнах Європи.

У 2010 році був помилуваний в рамках операції з обміну громадян Росії, засуджених в Росії за шпигунство на користь США і Великої Британії, на агентів російських спецслужб, затриманих в США в червні 2010 року.

Після обміну шпигунами Скрипаль отримав політичний притулок у Великій Британії.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект