Поліцейська місія в Донбасі можлива після припинення бойових дій - МЗС Німеччини

6 вересня 2016, 11:10
103
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Поліцейська місія в Донбасі можлива після припинення бойових дій - МЗС Німеччини - фото

Питання озброєння цієї місії залежатиме від країн-учасниць ОБСЄ

Для розгортання поліцейської місії в Донбасі необхідне припинення бойових дій та досягнення високого рівня безпеки, заявив керівник робочого штабу з питань України федерального Міністерства закордонних справ Німеччини Йоганнес Регенбрехт

"Ми погоджуємося, що ми все ще далекі від цих виборів (в Донбасі), тому що, перш за все, нам потрібен режим тиші та безпека, і багато чого треба зробити, в тому числі припинити бойові дії на сході України", - цитує Регенбрехта УНІАН.

За його словами, важко уявити роботу міжнародної місії з підтримання забезпечення закону та порядку в умовах, коли сторони застосовують одна проти одної важку артилерію. Тому спочатку треба встановити режим припинення вогню, відвести від лінії розмежування та розмістити озброєння у місцях зберігання, а також задокументувати усе це озброєння та підтвердити його відведення.

"Це повинно бути виконано, і коли ми отримаємо це... тоді, я гадаю, ми можемо започаткувати місію на підтримку виборів", - наголосив Регенбрехт і додав, що питання озброєння цієї місії залежатиме від країн-учасниць ОБСЄ.

Журнал НВ (№ 22)

Справа Порошенка

Експрезиденту Петрові Порошенку світить одразу декілька кримінальних справ. Які їх перспективи?

Читати журнал