Пєсков спростував паузу в нормандському процесі через вибори у Франції

18 квітня 2017, 16:07
513
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Пєсков спростував паузу в нормандському процесі через вибори у Франції - фото

Песков: "Был хороший повод, чтобы его поблагодарить"

Подяка на адресу президента Франції Франсуа Олланда від колег по "нормандській четвірці", висловлена в телефонній розмові лідерів чотирьох країн, не означає, що в переговорах настане пауза до закінчення виборів нового президента Франції, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков

"Це (подяка Олланду) просто означає, що в такому форматі лідери четвірки вже можуть не поспілкуватися до президентських виборів у Франції (заплановані на 23 квітня)", - пояснив Пєсков російському агентству.

"Тому це був хороший привід, щоб йому подякувати", - додав він, відповідаючи на питання про те, чи загальмує нормандський процес на час виборів президента Франції.

Нагадаємо, напередодні відбулася телефонна розмова лідерів "нормандської четвірки" - президента РФ Володимира Путіна, федерального канцлера ФРН Ангели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента України Петра Порошенка.

Як повідомила прес-служба Кремля, у ході розмови "була висловлена вдячність президенту Франції за його зусилля в рамках "нормандської четвірки" і надія на те, що робота в цьому форматі буде продовжена після президентських виборів у Франції".

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською