Пєсков прокоментував протести валютних позичальників, але рішення для них у Кремлі немає

28 січня 2016, 11:43
В Кремлі знають про проблеми валютних позичальників і стежать за ситуацією, проте готового рішення у російської влади для них немає

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє РИА Новости.

"Дійсно, є ті, хто потрапив у дуже непросту ситуацію. Не слід забувати, що це був вибір і розрахунок тих людей, які брали на себе якісь зобов'язання саме на тих умовах, які зараз призводять до дуже скрутній ситуації", - сказав Пєсков.

Відео дня

За його словами, валютна іпотека - не єдина проблема, з якою стикаються учасники економічних відносин на тлі труднощів у російській економіці.

"Безумовно, це знаходиться в полі зору, в першу чергу уряду і адміністрації. Разом з тим, говорити про те, що існують якісь готові рішення для цієї проблеми, на жаль, поки не уявляється можливим", - додав прес-секретар російського президента.

Раніше повідомлялося, що на фоні стрімкого падіння курсу рубля росіяни, які взяли в банках іпотечні кредити у валюті, почали штурмувати офіси банків, вимагаючи перегляду договорів.

Зокрема, в Москві позичальники банку ДельтаКредит, що вимагають реструктуризацію валютних кредитів, привели під стіни центрального офісу банку на Бутирському Валу дітей, одягнених у тюремні роби.

Крім того, в центрі російської столиці валютні позичальники перекрили Тверську вулицю.

Показати ще новини
Радіо NV
X