Північний потік-2 не повинен бути хлопчиком для биття - міністр економіки ФРН

20 січня, 22:53
577
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

EPA

Труби прокладені на багато кілометрів в морі - Альтмайер

Міністр економіки Німеччини Пітер Альтмайер виступив на захист будівництва газопроводу Північний потік-2.

Про це він заявив в інтерв'ю німецькому виданню Handelsblatt .

«Північний потік-2 не повинен бути хлопчиком для биття. Будівництво трубопроводу вже далеко просунулося, труби прокладені на багато кілометрів в морі», - сказав Альтмайер.

Він зазначив, що федеральний уряд не має наміру втручатися в процес будівництва трубопроводу «Північний потік-2», незважаючи на тиск ззовні.

За словами міністра, транзит російського природного газу через Україну буде збережений і в майбутньому. Йдеться про «законні інтереси України», сказав він.

«Я впевнений, що тут буде досягнуто компромісу і що транзит газу через Україну буде після 2019 року, тобто після запланованого завершення Північного потоку-2», - сказав Альтмайер.

Північний потік 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. км, а загальна потужність з уже існуючим Північним потоком - 55 млрд куб. м газу.

Північний потік 2 проляже вздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсвальд, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.