Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Північна Корея почала демонтаж на ключовому полігоні для ракетних випробувань - ЗМІ

6 червня, 22:09
269
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кім Чен Ин

Згідно з новими супутниковим знімкам, Північна Корея почала роботи з демонтажу об'єктів на одному зі своїх основних випробувальних полігонів для ракетного озброєння, свідчать дані розслідування 38 North.

У новому розслідуванні, проведеному американською аналітичною групою з моніторингу подій, пов'язаних з КНДР, йдеться, що стенд для ракетних випробувань на північ від міста Кусон був зруйнований дощенту. Це сталося після того, як північнокорейський лідер Кім Чен Ин пообіцяв припинити випробування зброї.

У квітні Кім Чен Ин оголосив, що Північна Корея в односторонньому порядку зупинить ядерні випробування і пуски міжконтинентальних балістичних ракет. Заява прозвучала після року гучних випробувань, засуджених світовим співтовариством. У 2017 році, за підрахунками експертних груп, Північна Корея запустила 23 ракети, включаючи міжконтинентальні балістичні ракети, здатні вражати цілі в США.

Китайські фахівці пояснили, чому Кім Чен Ин раптово відмовився від ядерних випробувань

Експерти 38 North зазначають, що на даний момент невідомо, чи є демонтаж стенду свідченням того, що КНДР припиняє цю частину своєї ракетної програми або Пхеньян планує побудувати на цьому місці інші військові об'єкти.

Зруйнований стенд - єдине відоме місце, яке використовувалося для випробувань технології для балістичних ракет середньої дальності KN-15.

Нагадаємо, що в травні північнокорейська влада завершила демонтаж свого ядерного полігону Пунгері на півночі країни. Демонтаж був здійснений за допомогою декількох контрольованих вибухів в підземних тунелях, а також поруч з оглядовою вишкою.