Після критики ЄврАзЕс Лукашенко заговорив про розвиток відносин з Євросоюзом

0 коментувати
Лукашенко чекає допомоги інших країн в євроінтеграції Білорусі

Лукашенко чекає допомоги інших країн в євроінтеграції Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про зацікавленість країни в поглибленні співпраці з Європейським Союзом

"Нинішній рік приніс позитивні зрушення в нормалізації наших відносин з Євросоюзом. Безумовно, ми зацікавлені в максимальному поглибленні взаємозв'язків з ЄС, підтримці наростаючої динаміки нашого співробітництва", - цитує Лукашенка державне агентство БелТА.

Однією з найважливіших завдань залишається налагодження добросусідських відносин з Польщею, сказав Лукашенко. "У нас не лише спільний кордон, розвинута торгово-економічна, регіональна кооперація, але й загальна відповідальність за безпеку в регіоні", - підкреслив він.

Також, за його словами, перспективним для Білорусі партнером в ЄС є й Словаччина. "Ми цінуємо внесок вашої країни у створення нової атмосфери для нормалізації відносин по лінії Білорусь-ЄС. Розраховуємо, що Словаччина під час свого головування в Раді ЄС у другому півріччі 2016 року сприятиме подальшому розвитку наших зв'язків з Євросоюзом", - заявив Лукашенко, приймаючи вірчі грамоти посла Словаччини Йозефа Мігаша.

Нагадаємо, 15 лютого 2016 року Рада ЄС у закордонних справах зняв санкції з білоруських осіб і організацій, введені після президентських виборів у Білорусі 2010 року.

Після цього Лукашенко здійснив свій перший за ці роки візит в ЄС.

На початку червня президент Білорусі заявив про відсутність рівних економічних умов і безбар'єрного середовища в Євразійському економічному союзі.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: