Підполковник у відставці повернув Путіну бойові нагороди після п'яти років ігнорування своїх прав

3 коментувати
Сергій Коновалов не може отримати квартиру

Сергій Коновалов не може отримати квартиру

Підполковник Збройних сил Росії у відставці Сергій Коновалов 5 серпня повернув свої бойові нагороди за участь у війні в Чечні президенту Володимиру Путіну

На такий крок він пішов після п'яти років марних спроб отримати належну йому за законом квартиру, передає Радіо Свобода.

"Учасник бойових дій на Північному Кавказі, викладач Військово-Морської академії, який віддав армії більше 23 років і звільнений за станом здоров'я у 2010 році, Коновалов в відповідності з Законом Про статус військовослужбовців від 25.051998 №76-ФЗ має право на додаткові 15-25 метрів виділяється житла", - сказано в публікації.

Коновалов багато разів звертався до приймальної російського президента і органів військової прокуратури, однак всі спроби виявилися марними.

"Відновити свої порушені права в судовому порядку не вдалося, оскільки суди останнім часом стали на бік Міністерства оборони, і цим категоріям військовослужбовців, які не були забезпечені житлом під час проходження військової служби, суди відмовляють у задоволенні їх законних вимог. Тобто, може бути, встали на шлях змови з Міністерством оборони, щоб зекономити кошти", - сказав відставний офіцер.

За його словами, до 2013 року подібних проблем не було.

"Міністерство протягом трьох років мене годувало "сніданками". Однак після 2013 року виявилося, що я не володію тим правом, яким я володів на момент звільнення з військової служби. Я два рази намагався відновити свої порушені права в суді. Проте всі мої старання не увінчалися успіхом", - підкреслив Коновалов.

Після цього військовий повернув в Адміністрацію президента Орден Мужності і медаль За відвагу, отримані при проведенні бойових дій в Чеченській республіці в період з 1994 по 1995 рік.

"Це не знак протесту. Я хотів домогтися, щоб звернули увагу на нашу проблему, оскільки вона ніяк не вирішується", - зазначив він.

За словами Коновалова, в АП йому відповідали, що все його поводження відправлені в Міністерство оборони, а звідти приходять відповіді, в яких зазначено, що у зв'язку з тим, що ви не є військовослужбовцем, це право на житлову площу ви втратили.

Видання підкреслює, що сьогодні в Росії в подібній ситуації опинилися сотні, а, може, і тисячі офіцерів по всій країні, в тому числі викладачі вищих військово-навчальних закладів.

Раніше відомий російський режисер Олександр Сокуров, приймаючи державну премію за внесок у розвиток кінематографа з рук глави Кремля Володимира Путіна, торкнувся болючої для того теми смертей російських військових.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: