Перестрілка в Мособлсуді: під час конвоювання були допущені грубі порушення

2 серпня 2017, 10:29
377
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Перестрілка в Мособлсуді: під час конвоювання були допущені грубі порушення  - фото

Скріншот

Силовики допустили недбалість під час конвоювання злочинців в Мособлсуд

Під час конвоювання в Мособлсуд фігурантів у справі так званої "банди ГТА" були допущені грубі порушення, що і призвело до перестрілки і спроби втечі

Так, п'ятьох обвинувачених повинні були супроводжувати до суду не менше десяти поліцейських, тоді як насправді конвойних було всього двоє, один з яких - жінка, передає РБК з посиланням на інструкцію МВС РФ для службового користування.

Крім того, з урахуванням тяжкості звинувачення і широкого резонансу навколо самої справи поліція повинна була забезпечити в суді особливий режим охорони.

Також наголошується, що підсудних необхідно було доставляти з конвойного автомобіля по одному.

Таким чином, під час конвоювання злочинців була допущена груба недбалість.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в будівлі Мособлсуду сталася стрілянина за участю фігурантів справи про "банду ГТА".

Підсудними у ній проходять дев'ять вихідців з Центральної Азії. Їх звинувачують в серії вбивств на підмосковних трасах і в Калузькій області в 2012-2014 роках.

Так, підсудні вбили 17 осіб і поранили ще двох. Неофіційну назву банда отримала за аналогією з серією популярних відеоігор Grand Theft Auto (GTA).

Згідно з даними МВС РФ, перестрілка в Мособлсуді сталася в кабіні ліфті, під час конвоювання підсудних."За попередньою інформацією, при здійсненні перевезення в ліфті вони вчинили напад на співробітників поліції і спробували заволодіти їх табельною зброєю", - розповіли у МВС РФ.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською