Перед зникненням екіпаж підводного човна ВМС Аргентини подав сигнал про аварію

20 листопада 2017, 19:04
908
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Перед зникненням екіпаж підводного човна ВМС Аргентини подав сигнал про аварію - фото

Ілюстративне фото

У своєму останньому повідомленні екіпаж підводного човна ВМС Аргентини Сан-Хуан, з яким п'ять днів тому зник зв'язок, сповістив про механічну несправність 

"Судно спливло на поверхню, було повідомлено про аварію. Внаслідок чого був запит змінити курс і відправитися в Мар-дель-Плата", - повідомив представник ВМС Аргентини Габріель Галеацці, передає AFP.

Спікер ВМС Аргентини Енріке Бальбі також уточнив, що сім сигналів, які були отримані різними базами ВМС на минулих вихідних, не були спробою екіпажу субмарини подати сигнали лиха.

"Ми отримали звіт від компанії, яка проаналізувала сигнали. Сім спроб зв'язатися надходили не з системи супутникового зв'язку підводного човна", - сказав він, додавши, що зв'язку з екіпажем досі немає.

Нагадаємо, що контакт з субмариною було втрачено 15 листопада, проте повідомлення про зникнення з'явилися лише два дні потому.

На її борту знаходяться 44 моряки. На пошук підводного човна відправлені кораблі і літаки ВМС.

Дизель-електричний підводний човен Сан-Хуан (тип Санта-Крус) був побудований у Німеччині на замовлення Аргентини і введений до складу флоту в 1985 році. Автономність плавання - 30 діб, максимальна глибина занурення - 300 метрів.

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською