Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Перед інавгурацією адвокат Трампа зустрічався з російським олігархом - ЗМІ

25 травня, 20:43
374
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Майкл Коен

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен за кілька днів до інавгурації провів зустріч з російським олігархом Віктором Вексельбергом, який має тісні зв'язки з Кремлем, повідомляє Reuters з посиланням на інформоване джерело.

Як зазначає агентство, про таємні переговори вперше повідомив виданню The New York Times американець Інтратер Ендрю - двоюрідний брат Вексельберга, голова нью-йоркської фірми Columbus Nova з управління інвестиціями, пов'язаної з російським мільярдером. Джерела Reuters підтвердили цю інформацію.

За інформацією співрозмовника видання, зустріч відбулася в офісі Коена на 26-му поверсі хмарочоса Trump Tower в Нью-Йорку за 11 днів до інавгурації Трампа в січні 2017 року.

Зазначається, що Коен і Вексельберг обговорювали перспективи поліпшення відносин між Москвою і Вашингтоном і домовилися зустрітися знову на інавгурації.

За повідомленням, через кілька днів після інавгурації Трампа компанія Columbus Nova уклала з Коеном контракт щодо надання консультаційних послуг на суму 1 млн доларів, щодо якої влада США в даний час веде розслідування.

Нагадаємо, що інвестиційна фірма Columbus Nova підтвердила факт перерахування коштів за консультацію юристу президента США Дональда Трампа Майклу Коену. Також стало відомо, що компанія зберігала мільйони доларів російського олігарха Віктора Вексельберга, пов'язаного з президентом Росії Володимиром Путіним.


16 травня 2018 року Комітет з розвідки Сенату США опублікував заяву, в якій погодився з даними розвідувальних служб про те, що в ході передвиборчої кампанії 2016 року Росія втручалася у вибори заради перемоги чинного президента Дональда Трампа.