Пентагон: США здатні відповісти на будь-які загрози з боку Росії

8 березня 2018, 22:34
506
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

"Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому" – Джон Гайтен

Голова Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Гайтен заявив, що Вашингтон здатний відповісти на всі можливі угрози з боку Росії, незважаючі на ядерне озброєння, яке РФ має у своєму роспорядженні. Про це повідомляє Голос Америки

Заява прозвучала в ході бюджетних слухань в комітеті Палати представників з питань збройних сил у відповідь на запитання законодавців щодо твердження Володимира Путіна про наявність в РФ арсеналу нових, "нездоланних" ядерних озброєнь.

"Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому. Вони не можуть нічого зробити, крім масивної атаки проти нашої країни, на яку ми не змогли б відповісти. До речі, вони не знають, де знаходяться наші підводні човни, а вони здатні знищити їхню країну, якщо ми підемо цим курсом", – запевнив Джон Гайтен.

Путін представив нові ядерні ракети з непередбачуваною траєкторією та пригрозив світові

Нагадаємо, 1 березня президент Росії Володимир Путін оголосив про успішне випробування та взяття на озброєння гіперзвукової зброї і випробування нової ракети з ядерним двигуном.

Виступаючи перед Федеральними зборами Путін заявив, що авіаційна гіперзвукова зброя під назвою Кинджал вже поставлена на чергування на півдні Росії.

Під час виступу Путіна був показаний 3D-ролик запуску балістичної ракети Сармат, оснащеної системою подолання протиракетної оборони а також відео, присвячене розробкам лазерної зброї та безпілотному підводному апарату.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
Сьогодні, 16:54
Лонгріди
thumb img
Спецпроект