Пентагон прокоментував ідею Трампа провести військовий парад у Вашингтоні

8 лютого 2018, 12:34
488
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Джеймс Меттіс

Міністр оборони США Джеймс Меттіс прокоментував бажання президента Дональда Трампа провести у Вашингтоні урочистий військовий парад. 

За словами Меттіса, його відомство вже підготували варіанти проведення військового параду та надішле їх до Білого дому на розгляд.

"Президент з великою повагою ставиться до військових, і це відобразилось у його ідеї провести парад", - цитує Меттіса CNN.  

У свою чергу, демократы вже висловили застереження щодо вартості організації заходу.

Як повідомляє видання The Washington Post, рішення про проведення параду у Вашингтоні Трамп ухвалив після того, як був присутній на традиційному військовому параді з нагоди Дня взяття Бастилії у Парижі 14 липня 2017 року на запрошення президента Еммануеля Макрона.

За інформацією журналістів, той парад справив на американського лідера глибоке враження.

"Напрямок було визначено: я хочу такий самий парад, як той, що у Франції", - цитує газета неназваного представника оборонного відомства.

Трамп зізнався, що хотів би організувати "великий парад" з метою демонстрації військової могутності США в День незалежності, 4 липня, на Пенсільванія-авеню.

Військові паради в Вашингтоні проводились лише з особливих приводів, проте досі не було прийнято організовувати в День незалежності подібні заходи за участю військових підрозділів і бронетехніки.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект