Пекін готовий вжити заходів у відповідь на зближення Тайваню із США

19 травня, 16:03
215
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Китайські СУ-35. Китай готовий посилити військову присутність навколо Тайваню

Photo / Xinhua

Пекін готовий піти на загострення відносин з Тайванем, якщо Вашингтон продовжить у переговорах використовувати острів як розмінну монету.

Думками експертів поділилося видання China Daily.

"Пекін може розглянути додаткові заходи, якщо тайванські сепаратисти продовжать свій курс. Дії можуть включати в себе посилення китайської військової присутності навколо острова, обмеження доступу на ринок або проведення розслідувань проти іноземних компаній, які не визнають територіальну цілісність Китаю", - пише газета.

У розпалі торгового конфлікту між США і Китаєм Вашингтон зробив низку кроків щодо Тайваню, які в Пекіні визнали посиленням сепаратизму. У березні в США прийняли закон про поїздки на Тайвань, який заохочує обмін офіційними делегаціями між Штатами і Тайванем на всіх рівнях. Через місяць Держдепартамент США схвалив продаж Тайваню технологій для посилення підводного сектора Військово-морських сил.

Китай прийняв на озброєння нову балістичну ракету, яка здатна вражати великі кораблі
США та Китаю вдасться досягти вигідної угоди у сфері торгівлі - Трамп

10 травня Тайвань провів перший за 16 років американо-тайванський оборонний бізнес-форум. У ньому взяли участь близько 300 делегатів. Тайванські чиновники й керівники оборонних підприємств США обговорювали питання співпраці в галузі суднобудування, кібербезпеки та аерокосмічної промисловості.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 12:56

article_img
У справі про відмивання грошей оточенням Путіна в найбільшому банку Данії відбулись перші затримання

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися