Партія Меркель та СДПН досягли першої угоди під час консультацій щодо "великої коаліції"

0 коментувати
Голова СДПН Мартін Шульц

Голова СДПН Мартін Шульц

Блок ХДС/ХСС і СДПН під час переговорів про створення "великої коаліції" досягли згоди щодо законопроекту про трудову імміграцію, повідомляє DW.

Ця домовленість є першою і поки єдиною видимою ознакою прогресу в переговорах щодо "великої коаліції".

Передбачається збільшити зайнятість жінок, нові можливості для підвищення кваліфікації тих, хто працює на умовах часткової зайнятості, а також поліпшення умов праці, в тому числі, для працівників старшого віку.

Очікується, що пропозиції щодо підвищення кваліфікації та подальшої освіти допоможуть безробітним.

Новий проект також передбачає, що "в інтересах працівників і їхніх роботодавців соціальні виплати будуть встановлені на рівні менше 40 відсотків".

Розбіжність між партіями за цим проектом полягає в тому, що ХДС/ХСС пропонує назвати його законом про імміграцію висококваліфікованих фахівців, а СДПН - законом про імміграцію.

За підсумками виборів 2017 року становище Ангели Меркель похитнулося, оскільки союз ХДС/ХСС втратив підтримку більшості своїх виборців і був змушений почати коаліційні переговори з Вільною демократичною партією та партією Зелених. СДПН тоді відмовилася тоді вступати в нову "Велику коаліцію" з ХДС/ХСС.

У понеділок, 27 листопада, ХДС Ангели Меркель погодилася на велику коаліцію з Соціал-демократичною партією, задля завершення політичної кризи, яка почалася після провалу переговорів з Вільними демократами та Зеленими. У свою чергу, соціал-демократи також погодилися розпочати переговори з консерваторами щодо формування нової "великої коаліції".

У разі подальшого зволікання з формуванням коаліції Німеччині загрожують нові парламентські вибори.

Журнал Новое Время №38

Тема номера – Спецназ Кремля. Російське ГРУ перетворилося в монстра з багатомільярдним бюджетом, який смішить світ безглуздою поведінкою своїх «шпигунів».

Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: