Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Парламент Туреччини схвалив суперечливі зміни до виборчого законодавства

13 березня, 17:06
148
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Парламент Туреччини схвалив суперечливий закон про вибори, який на думку опозиції допоможе владі фальсифікувати результати голосування.

Як повідомляє Reuters, тепер на законодавчому рівні дозволені партійні альянси на виборах, що де-факто посилить позиції правлячої партії Реджепа Ердогана в разі ситуативного альянсу з націоналістами.

Також закон надає Центрвиборчкому повноваження об'єднати виборчі округи і перевозити урни для голосування в інші райони і допускає на ділянки спецслужби. Бюлетені відтепер вважаються дійсними без печатки місцевої виборчої комісії.

Курдська опозиція піддала різкій критиці зміни в законодавстві, заявляючи про збільшення ризику фальсифікації результатів виборів в районах, де більшість населення становлять етнічні курди.

Президентські і парламентські вибори в Туреччині пройдуть в листопаді 2019 року.

16 квітня 2017 року в Туреччині пройшов конституційний референдум, під час якого виборці проголосували за радикальне розширення повноважень президента та перетворення країни з парламентської на президентську республіку.

Громадяни Туреччини також схвалили поправки до конституції, які дозволять Ердогану залишатися президентом до 2029 року.

В ОБСЄ заявили, що референдум був проведений в умовах нерівних можливостей, наданих прихильникам і противникам Ердогана.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 13:24

article_img
Парламент Косова проголосував за створення регулярної армії

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися