Папа Римський радикально реформував процедуру розлучення для католиків

0 коментувати
Папа Римський прийняв непросте рішення

Папа Римський прийняв непросте рішення

Папа Римський радикально реформував процедуру анулювання шлюбів для католиків, завдяки чому більше католиків зможуть розлучатися і заново вступати у шлюб, не порушуючи церковних канонів

Без процедури анулювання шлюбу католики, які розлучаються і знову вступають у шлюб, вважаються перелюбниками і не допускаються до причастя, передає Російська служба Бі-бі-сі.

Католицька церква формально забороняє розлучення. Тим не менше, подружжя, що вирішилося розійтися, може спробувати довести, що їхній шлюб ніколи і не відповідав вимогам церкви.

Раніше анулювання шлюбу було заплутаним, дорогим і тривалим процесом. Воно було недоступне багатьом католикам, особливо у бідних країнах, де не було шлюбних трибуналів.

Реформа запроваджує прискорену процедуру анулювання, якщо ніхто з подружжя не має заперечень, дозволяє здійснити його без шлюбного трибуналу. Крім того, скасовується система автоматичних апеляцій.

Папа заявив, що основною метою реформи є "спасіння душ".

Раніше повідомлялося, що папа Римський Франциск дозволив священикам римо-католицької церкви відпускати гріхи жінкам, які зробили аборт, а також лікарям, які проводять ці операції.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: