Палата представників Конгресу США схвалила проект податкової реформи

20 грудня 2017, 02:15
263
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Палата представників Конгресу США прийняла остаточний варіант законопроекту про проведення податкової реформи

У вівторок, 19 грудня, члени Палати представників Конгресу США прийняли остаточний варіант законопроекту про проведення масштабної податкової реформи, передає DW

На голосуванні 227 осіб підтримали реформу, а 203 виступили проти. При цьому тільки 12 республіканців вирішили голосувати разом з демократами проти проекту.

Як наголошується в повідомленні, тепер законопроект надійде на розгляд Сенату і якщо він його схвалить, то документ направлять на підпис президенту Дональду Трампу. Якщо проект буде схвалено, то це стане першим серйозним законодавчим успіхом Трампа з моменту його вступу на посаду.

На своїй сторінці в Twitter Трамп привітав республіканців, які голосували за проект.

"Мої вітання Полу Райану, Кевіну Маккарті, Кевіну Брейді, Стівену Скелісу, Кеті Макморріс Роджерс і всім видатним республіканцям Палати представників, які голосували за скорочення податків", - написав він.Як зазначає DW, одним з основних пунктів податкової реформи є істотне зниження ставок особистого прибуткового і корпоративного податків. Максимальну норму оподаткування для підприємств планується скоротити з нинішніх 35 до 21 відсотка.

Рядові американці також будуть платити в казну менше. Так, замість податків в 10, 15, 25, 28, 33, 35 і 39,6% встановлюються наступні пороги: 10, 12, 22, 24, 32, 35 і 37%.

Як зазначається, противники реформи наполягають на тому, що від її прийняття виграє тільки великий бізнес і дуже забезпечені громадяни США.

Нагадаємо, в квітні місяці адміністрація Трампа запропонувала масштабне скорочення податків у США.

Раніше Трамп заявляв про плани реформувати податкову систему США.