Занепалий демон. Відомий політолог розповіла, як у російській політиці зараз ставляться до Суркова

1 травня, 10:33
5609
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Шевцова: Спробу Суркова нагадати про себе зустріли з повсюдним сарказмом

Професор політології Лілія Шевцова, іменитий фахівець з американсько-російських відносин та співробітник британського аналітичного центру Chatham розповіла в інтерв'ю НВ, як у російській політиці зараз ставляться до помічника Путіна Владислава Суркова, який неофіційно керує від імені Кремля терористичними організаціями "ДНР" та "ЛНР" на Донбасі.

За її словами, нещодавно опублікована стаття Суркова про "геополітичну самотність" Росії - це "спроба нагадати про себе".

"І її зустріли з повсюдним сарказмом, у тому числі і всередині нинішнього російського політичного класу, який також розуміє, що це - "занепалий демон", який хоче знайти нову роль для себе", - розповіла Шевцова.

Вона вважає, що у статті "колишнього гуру політтехнології" йдеться "не про політику Кремля, а скоріше про самого Суркова".

"Напередодні кадрових змін у Кремлі він вирішив заявити про себе, але незрозуміло, викличе це інтерес до нього чи, навпаки, роздратування Путіна", - зазначила політолог.

Нагадаємо, 9 квітня 2018 року помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков опублікував в журналі Россия в глобальной политике статтю про геополітичну самотність РФ.

Читайте повний текст інтерв'ю з Лілією Шевцовою у свіжому номері журналу Новое Время - №16 від 26 квітня 2018 року

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 12:56

article_img
У справі про відмивання грошей оточенням Путіна в найбільшому банку Данії відбулись перші затримання

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися