Отруєння Скрипалів: The Telegraph розповіла про роль третього підозрюваного росіянина

12 жовтня 2018, 14:42
1013
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Скотленд-Ярд веде розслідування відносно 45-річного Сергія Федотова, який може бути причетний до отруєння Скрипалів

У Великій Британії контртерористичний підрозділ поліції проводить розслідування відносно третього підозрюваного росіянина на ім'я Сергій Федотов в отруєнні колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері, повідомляє The Telegraph.

За інформацією видання, найближчим часом контртерористичний підрозділ Скотленд-Ярду може висунути йому обвинувачення.

Джерела газети розповіли, що в день отруєння Федотов поїхав в Солсбері, щоб переконатися, що Сергія Скрипаля та його дочки не буде вдома в момент, коли "Олександр Петров" (Олександр Мішкін) і "Руслан Боширов" (Анатолій Чепіга) буду наносити отруту на ручку двері будинку колишнього російського розвідника.

При цьому незрозуміло, чи є ім'я і прізвище підозрюваного справжніми.

Федотов приїхав до Британії 2 березня, як і підозрювані офіцери ГРУ "Петров і Боширов", але іншим рейсом. Федотов покинув Лондон в день замаху на Скрипалів на одному літаку з працівникам ГРУ.

У Скотленд-Ярді відмовилися від коментарів у зв'язку з тим, що справа "носить конфіденційний характер".

Раніше російські ЗМІ повідомляли про появу в справі про отруєння Скрипалів третього підозрюваного: 45-річного Сергія Федотова.

4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок в британському Солсбері. Уряд Великої Британії заявив, що сім'я Скрипалів була отруєна речовиною військового походження, яка була розроблена в Росії.

Не вірив в замах, ненавидів Єльцина, передавав секрети через дружину. Що стало відомо про Скрипаля з нової книги-розслідування
Секс, наркотики і Новачок: ЗМІ дізналися про розваги Боширова і Петрова перед отруєнням Скрипалів

5 вересня поліція Великої Британії назвала імена громадян Росії, підозрюваних в отруєнні Сергія та Юлії Скрипалів. За даними британських правоохоронців, ними є працівники російської військової розвідки Олександр Петров і Руслан Боширов.

Розслідувачі Bellingcat і The Insider дізналися, що за псевдонімом "Руслан Бошіров" ховається полковник ГРУ і герой Росії Анатолій Володимирович Чепіга з Амурської області. Жителі села Березівка підтвердили, що "Руслан Боширов" схожий на їхнього колишнього односельчанина Анатолія Чепігу.

Незабаром з'ясувалося, що справжнє ім'я "Олександра Петрова" - Олександр Євгенович Мішкін. За даними журналістів, Мішкін є військовим лікарем і працівником ГРУ.

Захоплювали державні установи на Сході України. Що отримали агенти ГРУ Чепіга і Мішкін за службу РФ