Отруєння екс-шпигуна Скрипаля: Росія відмовилася відповідати на ультиматум Великої Британії

13 березня 2018, 12:29
2492
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Москва не буде відповідати на ультиматум Лондона по "справі Скрипаля", сказав Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не буде відповідати на ультиматум Лондона в зв'язку з отруєнням колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

Лавров зазначив, що Велика Британія має виконати свої зобов'язання в межах конвенції про заборону хімічної зброї і  забезпечити доступ до речовини, якою були отруєні екс-працівник ГРУ і його дочка Юлія, повідомляє Інтерфакс.

Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, виступаючи в британському парламенті, заявила, що Сергій Скрипаль і його дочка були отруєні нервово-паралітичною речовиною військового походження, розробленою в Росії. Вона відома під назвою Новачок.

Також Мей зазначила, що Велика Британія до вечора вівторка чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-працівника ГРУ. Після цього Лондон буде вживати найсерйозніших заходів у відповідь.

Нагадаємо, 4 березня колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості на лавці в торговому центрі The Maltings в Солсбері.

Скрипаль з донькою досі перебувають в реанімації в критичному стані.

У Великій Британії отруїли колишнього шпигуна з Росії: всі подробиці

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект