Поліцейський, який охороняв школу у Флориді, пішов у відставку після звинувачень у боягузтві

23 лютого 2018, 03:59
605
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

"Він мав увійти в школу, кинути виклик вбивці та вбити його"

Поліцейський офіцер, який охороняв школу у Флориді, де минулого тижня сталася стрілянина і загинули 17 осіб, подав у відставку після того, як проти нього було розпочато службове розслідування, передає телеканал АВС.

Шериф округу Бровард Скотт Ісраел розповів, що його помічник Скот Петерсен був відсторонений від роботи після того, як під час розслідування з'ясувалося, що він не вжив жодних дій для того, щоб зупинити те, що відбувається в школі.

Ісраел заявив, що причиною для початку розслідування став відеозапис, що показав, як озброєний Петерсен так і не увійшов до школи, коли там відбувалася стрілянина.

"Він повинен був увійти в школу, кинути виклик стрілку і вбити його", - заявив шериф.

Відзначається, що у поліцейського була при собі зброя.

"Коли працівники правоохоронних органів лицем до лиця зустрічаються зі стрільцем, вони... ліквідують ціль. Це як раз те, що мало бути зроблено", - заявив Ісраел, додавши, що його помічник "не зробив абсолютно нічого", коли стояв поруч із будівлею.

Після початку розслідування Петерсен вирішив піти у відставку.

Раніше повідомлялося, що Трамп запропонував озброїти американських вчителів.

Нагадаємо, 14 лютого в американському містечку Паркленд, штат Флорида, сталася стрілянина в середній школі Марджорі Стонман Дуглас, жертвами якої стали 17 осіб.

На місці події затримали колишнього учня школи - 19-річного Ніколаса Круза. Він зізнався в скоєному, йому загрожує смертельний вирок.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
30 грудня 2018, 10:35
29 грудня 2018, 11:53
Компанії/Ринки
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 11:53