Офшорний скандал. Компанія дружини Пєскова

4 квітня 2016, 02:45
Згідно з матеріалами розслідування Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, Тетяна Навка, дружина заступника глави адміністрації президента РФ, прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова, була бенефіціаром офшорної компанії, заснованої в 2014 році на Британських Віргінських островах, і ліквідованої в листопаді 2015 року. Якщо офіційне одруження відбулося до серпня 2015 року, то Пєсков не встиг позбутися офшору своєї дружини в рамках закону, так як за законодавством повинен був укластися в тримісячний термін. Про це повідомляється в статті, опублікованій на сайті OCCRP

У матеріалах розслідування повідомляється, що бенефіціарним власником компанії Carina Global Assets, заснованої на Віргінських островах в серпні 2014 року, є "професійний фігурист" Тетяна Навка, з якою у прес-секретаря Путіна на той момент вже були близькі стосунки - народилася донька.

Відео дня

Медійне весілля відбулося через рік, в серпні 2015 року, проте, за даними розслідування, церемонія одруження пройшла ще в червні.

"Якщо це так, то після реєстрації шлюбу Дмитру Пєскову потрібно було протягом трьох місяців позбутися від офшору, або від дружини, або від посади. Тому якщо прес-секретар президента і Тетяна Навка розписалися до серпня 2015 року, то Пєсков в установлений законом строк вкластися не встиг: компанія Carina Global Assets була ліквідована в листопаді минулого року", - йдеться в статті.

Чиновники рівня Пєскова та їх подружжя за законодавством не мають права користуватися іноземними фінансовими інструментами, але оскільки точна дата весілля невідома, то однозначно звинуватити Пєскова в порушенні закону поки не можна, так як він міг укластися у відведений для ліквідації термін.

Нагадаємо, Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів оприлюднив розслідування, зроблене за документами панамської компанії Mossack Fonseca, яка надає сприяння у реєстрації та ведення офшорних компаній, згідно з яким кілька десятків вищих державних чинів різних країн, включаючи глав держав України і Росії, а також десятки бізнесменів і впливових людей, були замішані в ухиленні від сплати податків та незаконному виведенню коштів через офшори.

Всі подробиці про офшорному скандалі читайте ТУТ

Показати ще новини
Радіо NV
X