Оборонне озброєння та реабілітація військових: що передбачає оборонний бюджет США для України

12 грудня 2017, 21:44
2014
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

США готові надати Україні $350 млн на оборону і захист 

Посольство України в США повідомило, що оборонний бюджет США на 2018 рік, який передбачає виділення $350 млн допомоги Україні у безпековій та оборонній сферах, санкціонує надання летальних озброєнь оборонного характеру

Згідно з повідомленням дипломатичної місії, вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби, як радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією, військово-морські протимінні засоби, кораблі прибережної дії та берегової охорони.

Окрім того, у документі прописана можливість використання коштів на реабілітацію у медичних установах США поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил України.

Нагадаємо, що 12 грудня президент США Дональд Трамп підписав закон про оборонний бюджет на 2018 фінансовий рік. "Компромісний" проект оборонного бюджету підтримали обидві палати Конгресу США. Він передбачає асигнування на суму $700 млрд на оборонні потреби США.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 12:56

article_img
У справі про відмивання грошей оточенням Путіна в найбільшому банку Данії відбулись перші затримання

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися