Обама заявив, що гонитва за лайками і ретвітами у соціальних мережах знецінює журналістику

0 коментувати
Барак Обама вважає, що ЗМІ зобов'язані копати глибше, незважаючи на прискорений темп життя в

Барак Обама вважає, що ЗМІ зобов'язані копати глибше, незважаючи на прискорений темп життя в "епоху смартфонів"

Президент США Барак Обама заявив, що гонитва за лайками і ретвітами у соціальних мережах знецінює політичну журналістику, пише Reuters

Виступаючи на урочистій вечері в честь нагородження преміями в галузі журналістики, Обама в контексті передвиборної кампанії закликав журналістів задавати більш серйозні питання претендентам на посаду президента. Обама поклав частину провини за тон поточної президентської кампанії на політичну журналістику, яка обмежена редакційними бюджетами, що скорочуються і переносить центр уваги на лайки в соцмережах.

Він розчарований тим, що вульгарна риторика, насильство в ході передвиборних зборів і нереалістичні передвиборчі обіцянки постійно з'являються в заголовках газетних статей, недвозначно натякнувши на лідера президентської гонки від Республіканської партії Дональда Трампа.

"Перше питання, яке я отримую під час подорожей по світу або в розмовах зі світовими лідерами щодо нашої політики, - це: "Що відбувається в Америці?", - сказав Обама, зазначивши, що його країна, це місце, де ви не можете дозволити собі абсолютно божевільну політику.

Президент вважає, що обрані посадові особи, а також політичні кампанії стають повністю відірваними від здорового глузду, фактів і аналізу, коли не важливо, що правда, а що ні, і тоді майже неможливо приймати правильні рішення на благо майбутніх поколінь.

Медіаландшафт в США сильно змінився з 2008 року, коли "доводилося розплачуватися, якщо ти говориш одне, а потім робиш щось зовсім інше". Обама зазначив, що ЗМІ зобов'язані копати глибше, незважаючи на прискорений темп життя в нинішню "эпоху смартфонів" і серйозні фінансові труднощі, які відчуває новинний бізнес.

Раніше повідомлялося, що виступаючи на церемонії вручення Тонерівської премії за видатні досягнення у політичній журналістиці за 2015 рік, Обама повідомив про розмову з російським колегою Володимиром Путіним і відвертий обмін думками про свободу преси.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: