NYT: Трамп в грудні хотів припинити розслідування спецпрокурора Мюллера

11 квітня 2018, 08:39
266
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У грудні Трамп хотів припинити розслідування спецпрокурора Мюллера

Президент США Дональд Трамп на початку грудня 2017 року заявив своїм радникам про необхідність припинити розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера про російське втручання в американські вибори, повідомляє The New York Times з посиланням на джерела.

Видання зазначає, що Трамп був розлючений через повідомлення про те, що команда Мюллера направила запит про його ділові зв'язки з Deutsche Bank.

Трамп порахував, що цим спецпрокурор перейшов "червону лінію". Про це глава Білого дому говорив в інтерв'ю газеті минулого року.

Після цього юристи та консультанти Трампа швидко почали перевіряти, чи відповідають чутки дійсності. У підсумку, виявилося, що звіти були непідтвердженими, Трамп заспокоївся і не наполягав на звільненні Мюллера і припиненні розслідування.

Зараз знову з'явилася інформація про невдоволення Трампа розслідуванням Мюллера.

Зокрема, Трамп був незадоволений обшуками у свого адвоката Майкла Коена. Президент США назвав те, що трапилися, "полюванням на відьом".

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що у президента Трампа досить повноважень, щоб усунути спеціального прокурора Роберта Мюллера від займаної ним посади.

Роберт Мюллер розслідує ймовірні зв'язки виборчого штабу Дональда Трампа з Росією в ході передвиборної кампанії 2016 року.

Трамп заперечує змову між своїм штабом і Росією.