Новий російський омбудсмен назвала своїм пріоритетом протистояння "брехливим звинуваченням" на адресу РФ

11 коментувати
Тетяна Москалькова заявила, що захищатиме права і свободи
Фото: Нова газета

Тетяна Москалькова заявила, що захищатиме права і свободи "співвітчизників" в країнах Балтії, в Україні, в Придністров'ї і всюди, де потрібно

Новий омбудсмен РФ Тетяна Москалькова у своєму першому інтерв'ю Інтерфаксу після призначення розповіла про головну мету на цьому посту

Зокрема, новий омбудсмен вважає свою роботу творчою, адже "добро за своєю природою – це творче начало людини". Відповідаючи на питання про пріоритети роботи на своєму посту, Москалькова відповіла:

"Своєю метою я бачу зміцнення авторитету уповноваженого з прав людини на міжнародній арені. Це необхідно, оскільки сьогодні правозахисна тема стала активно використовуватися деякими західними і американськими структурами в якості інструменту для шантажу, спекуляцій, погроз і спроб тиску на Росію".

Москалькова вважає, що уповноважений з прав людини може і повинен протистояти "брехливим, неадекватним звинуваченнями, які йдуть на адресу РФ".

"Я збираюся продовжувати ту системну роботу, яку я проводила в Комітеті у справах СНД. В першу чергу – в плані захисту прав і свобод співвітчизників у країнах Балтії, на Україні, в Придністров'ї і скрізь, де буде потрібно моє втручання", - сказала вона.

Нагадаємо, сьогодні за нового уповноваженого з прав людини при президенті РФ стала генерал-майор МВС Тетяна Москалькова. За відповідне рішення проголосували депутати Держдуми РФ.

На посту російського обмудсмена Москалькова змінила Еллу Памфілову, яка стала головою Центральної виборчої комісії РФ.

Як пише Slon.ru, Москалькова входила в комісію Держдуми з контролю за достовірністю відомостей про дохід, майно і зобов'язання майнового характеру, які надають депутати нижньої палати парламенту. З 1974 по 1984 рік займалася питаннями помилування при президії Верховної ради РРФСР, потім працювала в МВС, депутатом стала в 2007 році.

Будучи генерал-майором МВС, вона є прихильницею перейменування відомства у Всеросійську надзвичайну комісію і посилення повноважень силовиків, пропонувала ввести в КК РФ статтю "замах на моральність" через панк-молебень Pussy Riot.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: