Новий держсекретар США: Ми будемо застосовувати жорстку дипломатію

2 травня 2018, 23:09
1020
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Помпео заручився підтримкою Трампа

У середу, 2 травня, в Державному департаменті США президент Дональд Трамп прийняв присягу нового держсекретаря Майка Помпео.

Помпео в своїй промові висловив упевненість, що американські дипломати під його початком відстоюватимуть інтереси американського народу.

"За необхідності ми будемо застосовувати жорстку дипломатію, аби перш за все поставити інтереси американського народу. Я буду працювати над тим, щоб забезпечити їх безпеку, зберегти наші права і захистити наші цінності", - цитує його прес-служба Білого дому.

Він підтримав посилення санкцій проти Росії, назвавши їх реальними наслідками за її агресію.

Майк Помпео став держсекретарем США: найяскравіші цитати про Україну і Росію

Також новий глава Держдепу пообіцяв перемістити американське посольство в Ізраїлі в Єрусалим - на кілька років раніше запланованого.

Трамп в своїй вітальній промові висловив підтримку новому держсекретареві.

Разом з тим з триденним візитом до Києва прибув помічник нового державного секретаря США Весс Мітчелл. Відносно Донбасу він заявив, що "мова йде про війну". За його словами, США не хочуть, щоб зусилля по розміщенню миротворців на сході України були витрачені даремно і використані Росією для прикриття своїх дій на Донбасі. За його словами, США шукають шляхи для введення миротворчої місії на окуповану територію Донбасу.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект