Норвегія подасть апеляцію на рішення суду, який визнав, що права Брейвіка були ущемлені

1 коментувати
Андерс Брейвік у суді 18 березня 2016 року

Андерс Брейвік у суді 18 березня 2016 року

Міністр юстиції Норвегії Андрес Анундсен повідомив, що Норвегія подасть апеляцію на рішення суду Осло, який визнав, що з масовим вбивцею Андерсом Брейвіком, винним у загибелі 77 людей, негуманно поводилися у в'язниці

Як зазначає Російська служба Бі-бі-сі, у першу чергу Брейвік був незадоволений, що, за його словами, 22-23 години на добу він був один, йому не дозволяли спілкуватися з іншими засудженими, а його контакти із зовнішнім світом зводилися до спілкування з персоналом в'язниці.

Суд дійшов висновку, що відмінності порівняно з умовами утримання у в'язниці інших ув'язнених є додатковим покаранням.

Брейвік також скаржився на постійні обшуки, у тому числі в нічний час та у присутності жінок-офіцерів, перевірку листів і те, що не має права публікувати книги.

Нагадаємо, 20 квітня, у Норвегії суд визнав, що права масового вбивці з острова Утейа Андреса Брейвіка в ході його утримання у в'язницях були ущемлені.

"Заборона на нелюдське і таке, що принижує гідність, поводження з людьми є фундаментальною цінністю демократичного суспільства. Вона має застосовуватися до всіх, і також до вбивць і терористів", - заявив суддя, зобов'язавши виплатити терористові 331 тисячу крон.

Причому у задоволенні скарги на те, що уряд Норвегії порушує його право на особисте і сімейне життя, Брейвіку було відмовлено. Суд також визнав виправданою перевірку кореспонденції Брейвіка.

Позов до суду норвезький стрілок подав у березні.


Андрес Брейвік - норвезький терорист, організатор і виконавець вибуху в центрі Осло і нападу на молодіжний табір Норвезької робітничої партії на острові Утейа 22 липня 2011 року, внаслідок яких загинули 77 осіб і ще 151 отримали поранення.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: