Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Німеччину охопили масштабні страйки працівників комунального транспорту

21 березня, 12:38
332
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Десятки тисяч працівників комунальних транспортних підприємств Німеччини не вийшли на роботу, вимагаючи підвищення зарплати

У багатьох містах Німеччини вже другий день поспіль страйкують працівники підприємств комунального транспорту.

Як повідомляє DW, 20 березня на роботу не вийшли близько 35 тисяч водіїв та інших працівників комунального транспорту низки міст у федеральних землях Північний Рейн - Вестфалія, Баварія, Шлезвіг-Гольштейн, Баден-Вюртемберг та Мекленбург - Передня Померанія. 

Лише в найбільш густонаселеній землі Північний Рейн - Вестфалія на заході країни у вівторок страйкували близько 26 тисяч працівників.

У середу страйки торкнулися транспортників таких великих міст, як Гамбург, Кельн, Дюссельдорф, Бонн, Дортмунд, Бохум, Ессен та низки інших густонаселених регіонів на заході країни.

Організатори та учасники акції протесту вимагають підвищення заробітної плати щонайменше на 200 євро на місяць, а також збільшення грошових винагород для практикантів на 100 євро на місяць. Роботодавці відхиляють ці вимоги.

Остаточні переговори з метою встановлення прийнятних для всіх тарифів оплати праці між підприємствами і профспілками мають відбутися 15 та 16 квітня.