Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Ніккі Хейлі спростувала інформацію про роман із Дональдом Трампом

27 січня, 03:43
497
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ніккі Хейлі прокоментувала інформацію з книги про Білий дім

Постійний представник США в Організації об'єднаних націй (ООН) Ніккі Хейлі назвала чутками інформацію про її роман із президентом Дональдом Трампом.

"Це абсолютна неправда... Я була на борту президентського літака лише одного разу, й там знаходилося кілька людей разом зі мною", - заявила Хейлі.

Таким чином вона прокоментувала інформацію з книги Майкла Вулфф Вогонь і Лють: всередині Білого дому Дональда Трампа, в якій сказано, що "Хейлі проводила багато часу наодинці з Трампом на борту його літака", передає Politico.


Резонансна робота журналіста та письменника Вулффа Fire and Fury: Inside the Trump White House вийшла в світ 5 січня 2018 року і в перший же день стала лідером продажів у книжкових магазинах США.

В основу книги лягли бесіди журналіста з працівниками виборчого штабу Трампа і Білого дому. Автор стверджує, що Трамп не розраховував перемогти в президентських перегонах і результат виборів став для нього шоком.

У Білому домі починаючи з 2016 року панує повний хаос, а члени адміністрації та працівники президентського офісу нібито зневажають свого шефа. Величезну роль в ухваленні рішень Трампом відіграє його дочка Іванка, у якої нібито є президентські амбіції.

В адміністрації Трампа назвали книгу "сміттєвим таблоїдними чтивом", а сам президент охарактеризував Вулффа як "повного невдаху".  

Дивіться також