Незважаючи на плагіат у дисертації, міністру зв'язку РФ Нікіфорову залишили вчений ступінь

0 коментувати
Остаточне рішення за Вищою атестаційною комісією міністерства освіти

Остаточне рішення за Вищою атестаційною комісією міністерства освіти

Викритого в плагіаті міністра зв'язку Росії Миколу Нікіфорова не стали позбавляти ступеня кандидата наук

Відповідне рішення прийняла спеціалізована вчена рада Російської академії народного господарства і держслужби, передає Російська служба BBC з посиланням на керівника спільноти Диссернет Андрія Заякіна.

У той же час рішення ради носить рекомендаційний характер, а остаточне слово буде за Вищою атестаційною комісією (ВАК) міністерства освіти.

"Рада зазначила і запозичення, і невірне оформлення цитат - але визнала, що "не можна дати формальному перемогти над змістовним", - розповів член Диссернета Олександр Волков, зазначивши, що у висновку ради йдеться лише про "шорсткості".

Нікіфоров став першим чинним російським міністром, питання про позбавлення наукового ступеня якого розглядала спеціалізована вчена рада.

У грудні 2011 року він захистив дисертацію на тему Інноваційна модель управління інформаційними потоками в сфері надання електронних послуг: на прикладі республіки Татарстан в Інституті соціальних та гуманітарних знань в Казані і став кандидатом економічних наук.

При цьому в квітні 2014 році Диссернет повідомив про наявність плагіату в даній дисертації. Так, в ній були виявлені уривки скопійованого тексту з чужої дисертації, причому вони не були оформлені як запозичення. Таким чином, Нікіфоров видавав свій текст за оригінал.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: