Неврівноважений антиросійський жест. Додон розкритикував парламент за декларацію проти втручання РФ

8 лютого 2018, 21:41
459
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Президент Молдови відверто агітує співпрацювати з РФ

Парламент Молдови прийняв Декларацію, в якій засуджується посягання Росії на інформаційну безпеку країни та втручання в політичне життя. Президент Ігор Додон назвав це рішення "найбільш неврівноваженим антиросійським жестом".

"Просувати крайні антиросійські погляди в країні з широкою проросійською підтримкою означає політичне і електоральне самогубство", - написав у Фейсбук президент Молдови, який і раніше вважався другом Москви.

При цьому він прогнозує партіям падіння популярності серед населення, а підтримку РФ Додон вважає "політичною стабільністю".

"Тому що громадянам потрібна геополітично врівноважена влада, а не влада, яка воює з уявними ворогами", - вважає він.

Свою концепцію зовнішньої політики Додон виклав наступним чином: "Молдові необхідно розвивати хороші відносини як зі Сходом, так і з Заходом".

Після зустрічі з Путіним Додон заявив про готовність Молдови анулювати угоду про асоціацію з ЄС

Як повідомляє Newsmaker.md, парламент Молдови 8 лютого затвердив Декларацію про засудження посягання РФ на інформаційну безпеку і втручання в політичне життя Молдови. Цей крок запропонували депутати від Демократичної партії і групи народних європейців. Декларацію підтримали ліберальні демократи та ліберали.

У недавньому виступі Додон пообіцяв зустрітися з президентом України Петром Порошенком. Поки цієї зустрічі не було, хоча молдавський лідер заявляє про зацікавленість у співпраці з Україною з питань Придністров'я.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект