Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Невідомі пограбували будинок підозрюваного у корупції президента Банку Латвії

24 лютого, 18:38
230
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ілмар Рімшевіч

У ніч на суботу, 24 лютого, невідомі обікрали будинок підозрюваного в корупції президента Банку Латвії Ілмара Рімшевича.

Про це повідомляє Delfi.

"Його адвокат Саулведіс Варпіньш повідомив, що злочинці увірвалися в приватне володіння в Лангстіні, "розгромили його і вкрали багато важливих речей", - йдеться в повідомленні.

Сам Рімшевич, за словами його представника, пов'язує те, що сталося, з подіями останніх тижнів і вважає, що пограбування сталося невипадково.

"Ситуація свідчить про те, що це була заздалегідь спланована, професійно і добре організована операція", - вважає адвокат Варпіньш.

Цього тижня в ході прес-конференції Рімшевич також заявляв, що отримував погрози. За словами чиновника, все, що відбувається зараз з ним, є скоординованою акцією з боку кількох банків.

"Я дуже добре розумію, що став незручний для багатьох", - зазначив Рімшевич.

Як повідомляє видання, наприкінці січня він отримав SMS із погрозою вбивства і передав цю інформацію в правоохоронні органи.

Нагадаємо, що Рімшевич підозрюється у вимаганні й отриманні хабара у великому розмірі. Як повідомило Бюро із запобігання і боротьби з корупцією (БЗБК), розмір хабара становив не менше, ніж 100 тисяч євро. У цій же справі за підтримку злочину був затриманий і пізніше звільнений підприємець Маріс Мартінсонс.