Несправності Ан-148 виявили у російського флагмана Sukhoi Superjet

13 лютого 2018, 22:34
1462
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Sukhoi Superjet 100 виявили аналогічні з Ан-148 проблеми

У російських літаків Sukhoi Superjet 100 (SSJ 100) спостерігається обмерзання датчиків швидкості, що є імовірною причиною катастрофи пасажирського літака Ан-148 Саратовських авіаліній в Підмосков'ї, повідомляє Комерсант із посиланням на телеграму Росавіації.

Згідно з даними з телеграми, справжність якої вже підтвердили в Росавіації, в період снігового колапсу в Москві 4-5 лютого в аеропорту Шереметьєво сталося сім інцидентів, коли на борту літаків SSJ 100 Аерофлоту фіксувалися розбіжності свідчень швидкості у командира повітряного судна та другого пілота.

"Інциденти сталися під час розбігу для зльоту або на початковому етапі набору висоти. У всіх випадках екіпажі припиняли зліт або поверталися на аеродром вильоту", - пише видання.

Всього, за даними Росавіації, з 2011 року з флагманом російської авіації SSJ 100 сталося 14 подібних інцидентів, пов'язаних як з відсутністю, так і з розбіжністю показань швидкості.

У Росавіації зв'язали причини неполадки з попаданням води в приймачі системи повітряних сигналів через невключення екіпажем обігріву приймачів повного тиску, а також через неякісне прибирання льотного поля від снігу або льоду.

Нагадаємо, що експерти Міждержавного авіаційного комітету встановили, що прилади Ан-148 некоректно відображали дані про швидкість польоту, що могло бути викликано обмерзанням датчиків. Системи обігріву всіх трьох приймачів повного тиску були вимкнені.

11 лютого в Раменському районі Підмосков'я зазнав аварії пасажирський літак Ан-148 Саратовських авіаліній. На борту знаходилася 71 особа, ніхто з них не вижив.

Слідчий комітет РФ порушив справу за фактом аварії лайнера. Попередня кваліфікація - порушення правил експлуатації повітряного транспорту.

Падіння Ан-148 Саратовських авіаліній є другою масштабною авіакатастрофою за участю цього типу літаків за час його експлуатації: в 2011 році в Росії сталася аварія Ан-148 під час випробувального польоту, загинули шість членів екіпажу.

[Gallery]

Катастрофа Ан-148 в Підмосков'ї - фото і відео з місця трагедії

[/Gallery]

 

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект