Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Навіщо платити Дяді Сему? Президент Перу заявив, що ухилявся від податків завдяки офшорам

18 березня, 20:55
404
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Педро Пабло Кучинський

Президент Перу Педро Пабло Кучинський заявив, що використовував компанію на Віргінських островах, щоб легально ухилятися від сплати податків США, повідомляє Reuters.

За словами Кучинського, він записав офшорну компанію Dorado Asset Management Ltd на свою доньку. Таке зізнання він зробив під час семигодинного допиту в зв'язку розслідуванням корупційного скандалу. Аудіозапис допиту є в розпорядженні агентства.

"Навіщо нам платити Дяді Сему і містеру Трампу купу грошей, які знаходяться в Перу?" - заявив політик, який мав американське громадянство до 2016 року, коли був обраний президентом Перу.

Один із прокурорів, що допитували Кучинського, підтвердив, що використана президентом схема є абсолютно легальною.

На тижні Конгрес Перу винесе на голосування питання про імпічмент.

Кучинський народився в родині єврейсько-польського іммігранта і тітки кінорежисера Жан-Люка Годара. Він закінчив Оксфордський і Прінстонський університет. Після того, як до влади в Перу прийшла хунта, Кучинський переїхав у США і працював у Світовому банку і на Волл-стріт.

У Перу Кучинський двічі був міністром фінансів і один раз прем'єром, а в 2016 році став президентом. Цю роботу він поєднував із високими посадами в комерційних компаніях, через що його обвинуватили в корупції.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:08

article_img
Парламент Британії не зміг відправити у відставку Терезу Мей

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися