Навальний анонсував нову акцію протесту у Москві

12 квітня 2017, 14:52
449
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Навальний анонсував нову акцію протесту у Москві - фото

Навальний скликає росіян на нову акцію протесту 12 червня

Російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив збір на нову протестну акцію в Москві, йдеться у повідомленні на його сайті

"Давайте 12 червня і вийдемо на вулиці з нашими колишніми гаслами і під державними прапорами. У нас є два місяці підготовки. Залучимо ще більше міст, зберемо ще більше народу", - заявив політик.

У РФ 12 червня відзначається свято - День Росії.

"Де б ви не були, у якому би місті не жили. Навіть у найменшому. Об'єднуйтеся з однодумцями і починайте підготовку до акції 12 червня. Нехай вас буде три-чотири людини", - закликав Навальний.

Попередня хвиля масових акцій протесту прокотилася по Росії 26 березня. Тоді ж правоохоронці затримали безліч російських громадян, серед яких були неповнолітні, нібито "за порушення громадського порядку". Тоді ж був затриманий і Навальний.

За інформацією ЗМІ, тільки в Москві поліція затримала понад тисячі учасників пікету.

27 березня московський суд оштрафував Навального на двадцять тисяч рублів (350 доларів) за організацію протестної акції. Опозиціонера посадили під арешт за непокору поліції.

10 квітня опозиціонер вийшов на свободу після п'ятнадцяти діб, проведених під арештом.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською