Наразі до влади Росії надійшло два прохання про помилування Сенцова - адвокат

29 червня 2018, 22:00
603
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Олег Сенцов

Адвокат українського політв'язня Олега Сенцова — Дмитро Дінзе — повідомив, що наразі до влади Росії надійшло два прохання про помилування Сенцова, передає Громадське.

Однак, він не став розкривати особи прохачів.

"Щонайменше два прохання про помилування надійшло, я не буду озвучувати від кого, як і чому. Мені цю інформацію довели (на анонімних умовах, — ред.). Я вважаю, що мають озвучити ті люди, які це зробили. Офіційно одне з прохань про помилування надійшло з Європи. І є тут одне місцеве прохання про помилування. Нехай люди самі озвучують, я не можу цього озвучити", — заявив Дінзе.

Він пояснив, що юридично про помилування не обов'язково має просити сім'я. За його словами, це може бути певна людина, якій не байдужа доля Сенцова.

"Це можуть бути відповідно і люди з-за кордону і посадові особи. Обмежень щодо клопотання про помилування немає", — наголосив адвокат.

Раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що Росія не має жодного документа, який би підтверджував російське громадянство політв’язня Олега Сенцова.