Напис на куртці Меланії Трамп спровокував скандал у США

22 червня 2018, 08:21
11687
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: CNN

Для поїздки до дітей мігрантів Меланія Трамп вибрала куртку з написом: "Мені насправді все одно, а вам?"

Перша леді США Меланія Трамп відвідала центри тимчасового утримання дітей нелегальних іммігрантів у Техасі.

Однак увага громадськості була прикута до куртки, яку одягла перша леді під час візиту. На задній стороні куртки великими літерами було написано "Мені насправді все одно, а вам?" (I really do not care do u?).

Як пише CNN, Меланія Трамп для поїздки в Техас обрала куртку Zara, вартістю 39 доларів.

За інформацією телеканалу, Трамп була одягнена в куртку, коли вирушала на літаку на кордон з Мексикою. На зустрічі з дітьми мігрантів вона була без неї. Перша леді США знову одягла куртку, коли поверталася назад.

Куртка викликала бурхливу реакцію в соцмережах і ЗМІ.

"Треба розуміти: Меланія Трамп не просто так одягла в цю поїздку 30-доларову куртку, яка абсолютно випадково опинилася в її гардеробі, повному дорогого дизайнерського одягу. Це було зроблено навмисно".

"Меланія, яка вирушила на кордон в куртці з написом "Мені все одно", - це, мабуть, найбільш відірваний від реальності вчинок з часів Марії-Антуанетти".

"Якби Меланія вдягла цю куртку практично в будь-який інший день, фотографію б ретвітнулі не менш ніж 80 тисяч осіб, проста додаючи "Мені теж"

Прес-секретар Меланії Трамп Стефані Грішем пізніше заявила журналістам, що в куртці немає прихованого послання.

"Сьогоднішня зустріч з дітьми в Техасі була дуже продуктивною. Якби ЗМІ витрачали більше часу та зусиль, розповідаючи про те, що вона робить, і про її спроби допомогти дітям, а не на обговорення її одягу, то ми б досягли набагато більшого для цих дітей", - написала Грішем у себе в Twitter, додавши до мого повідомлення два хештега: #ЇйНеВсеОдно і #ЦеПростоКуртка.

Президент США Дональд Трамп також прокоментував реакцію на куртку своєї дружини.

У себе в Twitter він написав, що послання на куртці "стосується ЗМІ, які публікують фейкові новини".

"Напис "Мені абсолютно все одно. А вам?" На спині куртки Меланії стосується до фейкових новин. Меланія знає, наскільки вони брехливі, і її це дійсно більше не хвилює", - заявив Трамп.