Напад на перехожих у Парижі: стали відомі деталі про особу зловмисника

13 травня 2018, 14:36
306
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нападник не мав проблем із законом, але перебував під спостереженням правоохоронних органів через своє захоплення радикальним ісламізмом

20-річний нападник на перехожих у Парижі, Хамзат Асінов, народився в Чечні, але переїхав з родиною до Франції як політичний біженець.

Про це повідомляє Mirror.

Хлопець не мав проблем з законом, але перебував під спостереженням правоохоронних органів через своє захоплення радикальним ісламізмом. Припускають, що він може бути пов'язаний з ІДІЛ.

За інформацією видання, під час атаки на перехожих, він ножем цілив у горлянки своїх жертв та вигукував "Вбий мене, перш ніж я тебе вб'ю!".

Джерела видання у слідстві зазначають, що це перший теракт у Франції, пов'язаний з Чечнею, хоча нападник мав французький паспорт.

Напад стався в суботу ввечері, в одному з центральних районів Парижа. В результаті атаки загинула одна людина і четверо дістали поранення, поліція ліквідувала нападника.

Прокурор французької столиці Франсуа Моленс повідомив, що за словами очевидців, під час нападу злочинець кричав "Аллах акбар".

"Ісламська держава" вже взяла на себе відповідальність за напад на перехожих.

Зверніть увагу

20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект