Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Напад бойовиків на міжнародний аеропорт у Тріполі: 20 загиблих

15 січня, 23:47
590
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Озброєна угруповання напала на міжнародний аеропорт

У результаті нападу в понеділок, 15 січня, групи озброєних бойовиків на єдиний діючий міжнародний аеропорт у столиці Лівії Тріполі загинули щонайменше 20 осіб, ще близько 60 отримали поранення, передає Reuters.

Згідно з повідомленням, напад на аеропорт було організовано для того, щоб влаштувати втечу бойовиків із в'язниці, яка розташована поруч з аеропортом. У ній містяться близько 2500 ув'язнених, більшість з яких проходять у справах, пов'язаних із тероризмом і угрупованням Ісламська держава.

Як передає агентство, в результаті перестрілки між бойовиками і лівійськими спецслужбами був пошкоджений лайнер Airbus A319, що належить авіакомпанії Libya's Afriqiyah Airways, всередині нього не було пасажирів. Два інших пасажирські літаки авіакомпанії також отримали незначні пошкодження.

Через бої аеропорт Мітіга був евакуйований, всі рейси призупинені. За словами служб безпеки, зараз ситуація знаходиться під контролем, заарештовані кілька нападників. Про збитки не повідомляється.

Раніше повідомлялося, що в результаті зіткнення в аеропорту Мітіга загинули щонайменше десятеро осіб, ще 15 отримали поранення, троє з них перебувають у важкому стані.

Колишній військовий аеропорт Мітіга був переобладнаний під цивільний після того, як головний міжнародний аеропорт Тріполі був зруйнований в боях в 2014 році.