Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Нафтова пляма біля берегів Китаю загрожує екологічною катастрофою

15 січня, 16:47
545
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Пожежа на місці аварії нафтового танкера

Нафтова пляма площею 140 квадратних кілометрів утворилася внаслідок аварії іранського танкера у Східно-Китайському морі, повідомляє Reuters.

Пожежу на місці аварії танкера погасили у понеділок вдень, 15 січня. Береговій охороні Китаю вдалося не допустити подальшого збільшення нафтової плями.

Але екологи побоюються, що затонулий корабель є для навколишнього середовища більшою загрозою, ніж горіння нафтопродуктів. У море потраплять конденсат і токсичне паливо з судна. У Східно-Китайському морі мешкають кити, морські свині та морські птахи.

"У цю пору року тут зимують промислові види риби, такі як горбиль, скумбрія, риба-шабля і блакитний краб. Цей район також знаходиться на міграційному шляху багатьох морських ссавців, таких як горбатий кит, південний кит і сірий кіт", - йдеться у повідомленні організації Greenpeace.Нафтовий танкер Sanchi, який належав іранської компанії, зіткнувся з суховантажем Crystal 6 січня. Це одна з найбільших нафтових аварій за останні десятиліття. Пожежа тривала вісім днів. Загинули 32 члени екіпажу танкера: 30 громадян Ірану і двоє громадянин Бангладеш.

Головне

Світ/Країни

Вчора, 23:48

article_img
Сербія попросила скликати Раду безпеки ООН через ситуацію в Косові

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися