На виборах у Грузії проголосувало трохи більше половини всіх виборців

1 коментувати
На вибори прийшли 51,63% виборців

На вибори прийшли 51,63% виборців

За остаточними даними Центральної виборчої комісії Грузії, в парламентських виборах 8 жовтня 2016 року взяли участь 1 814 276 виборців, що становить 51,63% усієї кількості виборців Грузії, повідомляє Грузія Online

На попередніх парламентських виборах 2012 року активність виборців склала 60,8%.

За інформацією ЦВК, виборчі дільниці в масштабах всієї країни були закриті о 8 годині вечора, і в даний час проходить процес підрахунку голосів, а підсумкові протоколи з дільниць ЦВК буде публікувати поетапно відразу після отримання на спеціальній веб-сторінці.

"День виборів на виборчих дільницях, в основному, пройшов у спокійній обстановці, але примітна та обставина, що за межами декількох виборчих дільниць, на прилеглих територіях були зафіксовані окремі випадки протистояння між громадянами. Незважаючи на це, крім поодиноких випадків, виборці могли вільно протягом всього дня висловити свою волю", - заявила прес-спікер ЦВК Ганна Мікеладзе.

Нагадаємо, на парламентських виборах 8 жовтня громадяни Грузії обирали 150 депутатів на чотирирічний термін. У виборах брали участь 19 партій і шість передвиборних блоків.

Згідно з даними екзит-полів, на виборах в грузинський парламент лідирує правляча партія Грузинська мрія.Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Країни ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: