Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

На секс-тренінгу у Таїланді поліція затримала Настю Рибку з розслідування ФБК про Дерипаску

26 лютого, 09:52
4165
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Разом з Рибкою затримали і її "тренера" ​​Алекса Леслі

На тайському острові Лан місцеві правоохоронці затримали організаторів незаконного секс-тренінгу, серед яких виявилася скандально відома Настя Рибка (Анастасія Вашукевич) з антикорупційного розслідування ФБК про олігарха Олега Дерипаску і віце-прем'єра РФ Сергія Приходько.

Про це з посиланням на правоохоронні органи Паттайї передає ТАСС.

"Всі затримані зараз у слідчому ізоляторі, чекають на суд, де їм офіційно висунуть обвинувачення", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, крім Рибки, поліція затримала також її секс-тренера Алекса Леслі (Олександр Кирилов) та ще вісьмох росіян. Кирилова, ймовірно, звинуватять у незаконній трудовій діяльності.

За даними поліції, під час рейду в одному з місцевих готелів виявили понад 43 туристів із Росії, які стали учасниками секс-тренінгу вартістю близько $625. Після опитування вони були відпущені, проте десять осіб, що є організаторами, затримали.

Згідно з місцевим законодавством, за це правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до двох років, або штрафу у розмірі близько $3 тисяч. Зазвичай, місцева влада обмежується штрафом і депортацією, яка передбачає тимчасову заборону на відвідування Таїланду.

Раніше повідомлялося, що російський опозиціонер і засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний опублікував несподіване розслідування про олігарха Олега Дерипаску та віце-прем'єра РФ Сергія Приходька, які відпочивали на яхті разом з Настею Рибкою із сервісу ескорт-послуг.