Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

МЗС РФ прокоментувало виявлення 400 кг кокаїну у посольстві в Буенос-Айресі

23 лютого, 16:15
5147
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марія Захарова відкинула припущення ЗМІ про задіяння дипканалів для переправки наркотиків

Прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова підтвердила виявлення 400 кг кокаїну в російському посольстві в Буенос-Айресі.

Представниця МЗС РФ заявила, що правоохоронними органами Росії і Аргентини проведена спільна операція з припинення каналу поставки великої партії кокаїну на європейський ринок.

За словами Захарової, наркотики були виявлені готовими до відправки півтора роки тому в одній з допоміжних будівель посольства Росії в Буенос-Айресі - шкільно-житловому комплексі.

"В результаті проведених оперативних дій підозрювані громадяни обох держав затримані, стосовно них ведеться слідство, і справа згодом буде передано до суду", - цитує Захарову Інтерфакс.

Вантаж належав співробітнику технічного відділу установи.

Представниця МЗС висловила здивування, що ця тема дивно висвітлюється експертами, "дехто з яких добалакався до того, що буцімто, цей випадок кидає тінь на наше диппредставництво".

Захарова висловила впевненість, в цій операції все з точністю до навпаки: успіх операції був забезпечений саме ефективними діями російського посла і дипломатичного персоналу.

22 лютого аргентинські ЗМІ повідомили про виявлення в російському посольстві в Буенос-Айресі 12 сумок з 389 кілограмами кокаїну.

Про знайдені наркотики повідомив правоохоронцям російський посол Віктор Коронеллі ще в грудні 2016 року. Валізи з кокаїном позначили як дипломатичну пошту.

Після перевірки поліцейські підтвердили, що посольство використовували для відправки наркотиків. Після цього в Буенос-Айресі кокаїн замінили на борошно і встановили в речовину GPS-датчики. Сумки прибули до Росії, де правоохоронці відстежили, кому призначалася велика партія наркотиків. В Аргентині та Росії вже проведені затримання в рамках цієї справи.

Головне

Світ/Країни

Сьогодні, 04:58

article_img
У Держдепі закликали Німеччину прислухатися до розмов про небезпеку Північного потоку-2

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися