МЗС РФ попередило росіян про "полювання" на них спецслужбами США по всьому світу

1 лютого, 17:12
324
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У МЗС РФ попередили, що після екстрадиції в США росіяни стикаються з упередженим ставленням з боку американського правосуддя

МЗС РФ попередило росіян про загрозу затримань і навіть арештів за запитами правоохоронних органів США в третіх країнах.

Про це у четвер, 1 лютого, йдеться в повідомленні МЗС Росії.

"Попри заклики налагодити співпрацю між органами Росії і США на основі двостороннього Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах від 1999 року, американські спецслужби продовжують фактичне полювання за росіянами по всьому світу" - йдеться у повідомленні.

У МЗС РФ попередили, що після екстрадиції в США росіяни стикаються з упередженим ставленням з боку американського правосуддя.

Нагадаємо, 30 січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховано імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів. Сам Путін прокоментував доповідь наступним чином: "За кожним з цих людей, стоять трудові колективи, цілі галузі виробництва. Тобто, по суті, всіх нас, всі 146 млн занесли в якийсь список".

30 січня: Кремлівський список і його наслідки

 

Головне

Світ/Країни

Вчора, 08:26

article_img
WP: Сенату США підготували нову доповідь про втручання РФ у вибори на користь Трампа

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися