Мотивуючий Цукерберг, "хворі" чиновники і Деспасіто. 14 найпопулярніших відео НВ у 2017 році

29 грудня 2017, 15:02
410
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Євробачення, мотивуючі промови, пісня, яка побила рекорд Youtube за переглядами, ну і, звичайно ж, відзначилися політики - в цьому році було багато цікавого

За рік ми зробили майже 400 відеороликів. Вибрали 14 з них, які сподобалися нашим читачам найбільше.

Про проблему корупції в нашій країні говорять багато і часто. Але те, як корупціонери уникають відповідальності, можна записувати в окремий мем.


 

Десерти, які розбурхують свідомість. Їх навіть не хочеться з'їдати, щоб не руйнувати прекрасне!


 

За три роки, які триває АТО на Донбасі, українські конструктори представили чимало військових розробок. Відео про десять найкращих розробок Укроборонпрому.  

Арнольд Шварценеггер прокоментував жорстку політику президента США Дональда Трампа проти мексиканців. Він записав сильну промову, в якій він закликає людей виступати проти проявів расизму і нацизму.

"Ваші герої - невдахи. Ви підтримуєте безнадійні ідеї. Я ріс серед зламаних чоловіків - чоловіків, які повернулися з війни нашпигованими шрапнеллю і почуттям провини; чоловіків, які пішли ідеологією, яка програла... Ніколи не пізно змінитися", - підкреслив він.


  

Кнопкодавство (як і корупція) є однією з найдавніших проблем наших політиків. Кожне нове скликання, що потрапляє в Раду, обіцяє припинити, але в підсумку "зривається". Більш того, способи стають все витонченішими.


 

Пісня Despacito стала головним хітом цього року. Мало того, що вона звучала з будь-яких колонок цього літа, так ще й кліп цього хіта набрав найбільшу кількість переглядів відео на Youtube (на момент написання матеріалу у пісні майже 4.5 млрд переглядів). 

Ми запитали у іноземців, які живуть і працюють в Україні, чому вони тут залишилися, що вони думають про нашу країну і людей.


 

Під час своєї прощальної промови в Чикаго тоді ще президент США Барак Обама зворушливо подякував своїй сім'ї за підтримку протягом президентського терміну і всього його життя.

 

Дешева робоча сила і близькість до європейського ринку зробили Західну Україну привабливою для розміщення виробництв - за останні два роки відомі світові бренди відкрили там кілька десятків нових підприємств.

 

Ролик про сучасних героїв. 49-річний житель Маріуполя Геннадій Мохненко усиновив 32 безпритульних та неповнолітніх наркоманів, давши їм шанс на нормальне життя.

 

Мотивуючий спіч поп-зірки Пінк про те, чому так важливо залишатися собою.

 

І ще одне відео з іноземцями, які діляться враженнями про Україну. Тепер це туристи, які приїхали на Євробачення: вони захоплюються дружелюбністю людей, хвалять місцеву кухню і низькі ціни.

 

"Зміна, яка є настільки очевидною, що вам здається, що її втілить хтось інший. Але вони цього не зроблять. Ви зробите". Марк Цукерберг виступив перед випускниками Гарварду, а цитати з його промови розлетілися по всьому світу.

Наш головний хіт, який набрав більше 2 млн переглядів і більше 40 тис. репостів.


 

Підписуйтесь на наші Facebook-сторінки Новое Время, Новое Время. STYLE і Новое Время. Бизнес.

Зверніть увагу

19 грудня 2018, 15:08
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект